Raz, dwa, trzy – próba mikrofonu

Kochani,

nadchodzi koniec nudy w pisaniu i mówieniu o kulturze. Idzie kreatywne, zafascynowane sztuką i życiem.

Będzie do góry nogami, na wspak, na opak, na przekór.

Będziemy stawać na głowach, żeby się udało, bo po dziurki w nosie mamy stereotypowego myślenia o sztuce i mdłych informacji kulturalnych, jakimi w większości zalewają nas media.

Wszyscy po uszy siedzimy w kulturze. Chodzimy do teatru, na koncerty  i do kina, pochłaniamy książki, zachwycamy się wierszami, słuchamy muzyki dniami i nocami… Uwielbiamy z sobą rozmawiać i dyskutować. Włóczyć się i uczyć. Żyć na pełnych obrotach.

Jedyne czego nie robimy, to nie szukamy dziury w całym.

Mamy dla Was propozycję. Bez owijania w bawełnę . Wy będziecie zawsze blisko nas – wesprzecie nas czasem dobrym słowem, obejrzycie przygotowane wywiady, przeczytacie napisane teksty… A my odwrócimy do góry nogami myślenie o kulturze. Postaramy się, żeby nikt nigdy nie mówił o teatrze ze znudzeniem. Żeby ludzie zaczęli zauważać genialne filmy zrealizowane przez Polaków. Żeby nie bali się czytać wierszy. Żeby każdy mógł mówić, co myśli, wyzbywając się jednak hejtu i oceniania tych, którzy myślą inaczej.

Nad tym wszystkim pracujemy już od jakiegoś czasu. Oficjalnie startujemy 27-ego marca. W dzień nieprzypadkowy. Ale o tym jeszcze nie teraz…

Bądźcie z nami i pomóżcie nam zarazić innych bakterią culturalus!

 

start,D.Kanafa

Iga Herłazińska

Mogłaby zamieszkać w teatrze. Wszystko ją tam ciekawi i zachwyca. Lubi się włóczyć, podróżować. Banalnie - kocha żyć. Kocha też kawę z mlekiem, wiersze Osieckiej i stare filmy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany