Akcja magazynu Zwierciadło – NIEZŁA SZTUKA! Bezpłatne wejścia do muzeów, kin, galerii!

Jesień coraz widoczniej i dotkliwiej rozsiada się na tronie w całym kraju. Ciepłe promienie słońca rezygnują, na rzecz pierwszych mroźnych podmuchów wiatru i kropel deszczu. Coraz mniej atrakcji zachęca nas do wychodzenia z domu, ale ku naszej i Waszej radości, mamy doskonałą kulturalną propozycję.

Już 12 października 2017 roku rusza 3. edycja akcji miesięcznika Zwierciadło i SENS – NIEZŁA SZTUKA!,której mamy przyjemność patronować. To wyjątkowy czas dla miłośników kulturalnych doznań i czasu spędzanego w muzeach, galeriach sztuki, kinach i teatrach.

Jak to działa? Wystarczy wyciąć kupon z najnowszego listopadowego Zwierciadła, upoważniający do bezpłatnego wstępu i/lub oprowadzania po wystawach i stawić się z nim w wybranym przez nas miejscu o odpowiedniej godzinie. Akcja trwa do 30 kwietnia 2018 roku

 

Poniżej prezentujemy listę placówek, biorących udział w NIEZŁEJ SZTUCE! A w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji o akcji odsyłamy na 169 stronę listopadowego Zwierciadła oraz na stronę internetową magazynu Zwierciadlo.pl.

 

 

 

Milena Fringee

Kojarzę słowa w pary - żongluję nimi, na pozór karłowate, scalam w finezyjne duety

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany